Stříbrný pohár z McDonald´s Cupu

19. 05. 24

V úterý 14. května 2024 se uskutečnilo na trutnovském fotbalovém stadionu okresní finále McDonald´s Cupu, kam se dostalo pět nejlepších týmů z okrskových kol v kategorii malotřídek.

Hrálo se každý s každým a naši žáci si vedli výborně. Hráli bojovně, týmově a vytvořili si mnoho pěkných akcí, které zakončili několika góly. První tři zápasy vyhráli, a na závěr je čekal rozhodující zápas s nejtěžším soupeřem z Dolní Kalné. O vítězi, který zároveň postupuje do krajského finále, se rozhodovalo do posledních sekund. Souboj byl velmi vyrovnaný a napjatý. Naši žáci předvedli výjimečnou týmovou hru a obrovskou bojovnost. Nakonec zápas skončil remízou 1:1, se stejným bodovým ohodnocením 10 bodů za turnaj. Bohužel z vítězství se nakonec radoval soupeř, který měl v celkovém skóre všech odehraných zápasů více střelených branek. Náš tým se i tak radoval, neboť si z celého turnaje odvezl krásné 2. místo, medaile a pohár.

Všem zúčastněným děkujeme za skvělou reprezentaci školy a příští rok se zase budeme těšit na další fotbalové zápasy.
Anita Blažejová