POMOZTE NÁM DOSTAT SE DO FINÁLE

24. 06. 21

Hlasujte pro nás školní sportovní klub

„HÝBEME SE HEZKY ČESKY“ – tak se nazývá projekt, který připravilo PENNY ve spolupráci s Českou obcí sokolskou a Asociací školních klubů. Cílem projektu HÝBEME SE HEZKY ČESKY je podpořit návrat dětí ke sportu. Soutěž probíhá od 22.4. 2021 do 13.10.

Od 3. 6. 2021 do 30. 6. 2021 budete moci hlasovat online pro náš školní sportovní klub ZŠ a MŠ Dolní Lánov. Z tohoto kola soutěže postoupí do finálového kola v každém mikroregionu dohromady tři soutěžící. První a druhé místo se určí dle počtu hlasů v online hlasování, třetího postupujícího soutěžícího vybere odborná komise organizátora.      

Od 2. 9. 2021 do 29. 9. 2021 bude probíhat hlasování pro kluby nebo týmy, které postoupily z online hlasování. V tomto finálovém kole se bude jednat o souboj tří finalistů v každém mikroregionu.    

O co hrajeme: Vítězové získají finanční podporu na fungování a další rozvoj klubů a zdravé potraviny pro doplnění energie při i po sportu.                

Kde pro nás můžete hlasovat:   

https://www.hybemesehezkycesky.cz/online-hlasovani/detail/265?region_id=134

Najdete nás pod názvem: Školní sportovní klub ZŠ a MŠ Dolní Lánov

Mikroregion: Hostinné; Vrchlabí – A. Jiráska, Nádražní

Více informací k soutěži na webových stránkách  www.hybemesehezkycesky.cz

Děkujeme za Vaši podporu!