Okresní kolo ve florbalu

04. 04. 22

 V úterý 29. března 2022 se vybraní žáci naší školy zúčastnili okresního kola ve florbalu ve sportovní hale v Hostinném. Turnaj byl pro žáky a žákyně ze 4. a 5. tříd. Pro naše děti to byla veliká premiéra a obrovská zkušenost. Do soutěže nastoupilo sedm žáků (tři děti ze třetí třídy, tři ze čtvrté třídy a jeden z páté.) Měli jsme nejmladší tým v celém turnaji. Do prvního zápasu nastoupily děti trochu nejistě, ale postupně se rozehrávaly a v dalších zápasech hrály velmi vyrovnaně s ostatními týmy. Do poslední chvíle vždy bojovaly s maximálním úsilím a dokázaly i hodně zkušeným týmům střelit několik gólů. Sice nám to stačilo na pouhé 5. místo, ale přesto všechno musím říci, že děti předvedly velice dobrý výsledek.  Byla radost je pozorovat v akci. Všem zúčastněným děkuji za výborné výkony a reprezentaci naší školy.  Dále budeme pravidelně trénovat a příští rok bojovat o co nejlepší výkon.

Anita Blažejová