Ohlédnutí za lyžařským kurzem

25. 01. 22

Od pondělí 17. 1. do pátku 21. 1. 2022 se žáci naší školy a děti z MŠ zúčastnili lyžařského kurzu v Dolním Dvoře. Jezdili jsme pravidelně každý den v odpoledních hodinách. Po celou dobu se dětem věnovali  instruktoři z lyžařské školy Ski-Baron. Děti byly rozdělené podle dovednosti do několika skupin pod zkušeným dohledem skvělých instruktorů. Nejmladší začátečníci z MŠ se zdatně naučili sjet nejen kopec, ale také správně chytit kotvu na vlíčku a bez pádu se nechat vyvézt na sjezdovku. Starší kamarádi ze ZŠ se na sjezdovce už zdokonalovali v technice. Týden byl zakončen závodem slalomu na čas a každý závodník obdržel diplom, medaili a drobný dárek. Děti si lyžování velmi užily a navíc udělaly veliké pokroky. Děkujeme lyžařské škole Ski-Baron za výbornou spolupráci a v příštím roce se budeme těšit na další kurz 🙂

Anita Blažejová