NA KOLE NA HARTECKOU ALEJ

15. 06. 23

Ve středu 7. června 2023 jsme se čtrnácti žáky vyrazili na tradiční závod ,,Běh harteckou alejí.“ Letos jsme to pojali opravdu sportovně, a přijeli jsme na závody na kole přes hartecký les. Pro všechny to byl nezapomenutelný zážitek.

Závodníky čekala trať v délce 1 km. Jednotlivé kategorie startovaly hromadně. Letošního 20. ročníku se zúčastnilo přes 400 běžců ze základních škol Vrchlabí a okolí. Naši sportovci dali do závodu vše a vybojovali si několik pěkných umístění do 10. místa. Nejlépe si vedli: Anita Blažejová – 5. místo, Laura Blažejová – 6. místo, Dominik Kejzlar – 8. místo a Amanda Turková – 9. místo. Dobře se dařilo i dalším našim běžcům a běžkyním. Všem závodníkům gratulujeme za výbornou reprezentaci školy.

Veliké poděkování patří i ostatním spolužákům a učitelkám ze školy, kteří přišli závodníky podpořit a dorazili za námi pěšky přes hartecký les.