Lyžařský kurz ve ski-baronu v Dolním Dvoře

21. 01. 23

Ve dnech 9. 1. – 13. 1. 2023 se žáci naší školy a děti z MŠ zúčastnili již po druhé lyžařského kurzu v Dolním Dvoře. Jezdili jsme pravidelně celý týden v odpoledních hodinách. Po celou dobu se dětem věnovali instruktoři z lyžařské školy SKI-BARON. Počasí nám po celý týden moc nepřálo a často nám pršelo, ale přesto jsme si společné lyžování s výbornými instruktory moc užili. Nejmladší se zdatně naučili sjet kopec a starší kamarádi ze ZŠ se na sjezdovce zdokonalovali v technice. Děti si i přes nepříznivé počasí lyžování velmi užily a navíc udělaly veliké pokroky. Na konci týdne obdrželi všichni od lyžařské školy medaile a diplomy. Děkujeme lyžařské škole SKI-BARON za výbornou spolupráci a v příštím roce se opět budeme těšit na další kurz.