DĚKUJEME ZA VAŠE HLASY – JSME VE FINÁLE

16. 08. 21

V květnu se naše škola přihlásila do celorepublikové soutěže ,,Hýbeme se hezky česky“, které připravilo PENNY ve spolupráci s Českou obcí sokolskou a Asociací školních klubů. Cílem projektu HÝBEME SE HEZKY ČESKY je podpořit návrat dětí ke sportu. Soutěž probíhá od 22. 4. do 13. 10. 2021.

První soutěžní kolo se nám vydařilo, jak jsme si přáli a z druhého místa jsme postoupili až do finálového kola o finanční ceny a sportovní výživu pro děti. Druhé kolo bude probíhat od 2. 9. 2021 do 29. 9. 2021 hlasováním přímo na prodejnách Penny. Jak celkově dopadneme, se dozvíme během měsíce října. Již nyní ale víme, že pro náš školní sportovní klub čeká finanční odměna a sportovní výživa pro děti.

Pokud nás budete chtít podpořit svými hlasy, můžete od 2. září hlasovat přímo v našich třech prodejnách Penny, které spadají pod náš mikroregion: Penny: Vrchlabí – A. Jiráska, Nádražní a Hostinné

Více informací k soutěži na webových stránkách: www.hybemesehezkycesky.cz

Najdete nás pod názvem: Školní sportovní klub ZŠ a MŠ Dolní Lánov 

Děkujeme za Vaši podporu!                                                           

ZŠ a MŠ Dolní Lánov a Anita Blažejová