Čtyři vybojované medaile ze zámeckého parku

19. 10. 21

Ve čtvrtek 7. října se patnáct žáků naší školy zúčastnilo tradičního závodu „Běhu zámeckým parkem ve Vrchlabí“. Děti od první do páté třídy čekala trať v délce 1km. Jednotlivé kategorie startovaly hromadně. Všechny třídy byly zastoupeny velkým počtem závodníků z vrchlabských škol, Špindlerova Mlýna, Benecka, Kunčic, Podhůří atd. Závodilo přes 200 běžců.

Naši sportovci dali do závodu vše a vybojovali si čtyři medaile další pěkná umístění do první šestky. V kategorii dívek 2015 vybojovala Bára Lehká 2. místo, v kategorii chlapců 2013 vybojoval 2. místo Šimon Pavliš a 3. místo Filip Čejka, v kategorii dívek 2012 vyhrála zlatou medaili Anita Blažejová. Krásnou bramborovou medaili v kategorii dívek 2014 vybojovala Aneta Majerovičová a v kategorii 2013 Eliška Farská. Na pátých místech se umístil v kategorii 2014 Filip Pavliš a v kategorii 2013 Anička Jandejsková. Šesté místo v kategoriích 2011 vybojovala Adéla Lehká a Dominik Kejzlar. Na 8. místě skončila Adéla Doležalová a na 9. místě Nela Doležalová. Výborně běželi a velikou snahu ukázali i další naši závodníci Sabina Hassmannová, Vojtěch Fencl a Šimon Půlpán.

Všem našim sportovcům gratulujeme za výbornou reprezentaci ZŠ.

Anita Blažejová