ČTYŘI VYBOJOVANÉ MEDAILE PRO NAŠI ŠKOLU

21. 06. 21

Ve středu 16. června se sedm žáků naší školy zúčastnilo tradičního závodu „Běhu harteckou alejí“. Děti čekala trať v délce 500 m. Startovali vždy čtyři závodníci po minutě (intervalový start) od nejmladších žáků z první třídy až po páté ročníky. Všechny kategorie byly zastoupeny velkým počtem soutěžících z vrchlabských škol, Špindlerova Mlýna, Benecka, Dolní Branné a Lánova. Závodilo přes 340 běžců. Nechyběla výborná sportovní atmosféra. Naši sportovci dali do závodu vše a vybojovali si čtyři medaile.

V kategorii chlapců z 1. třídy se na 3. místě umístil Filip Čejka (čas 1:46).V kategorii dívek ze 3. třídy se na 1. místě umístila Anita Blažejová (čas 1:25), na 3. místě se stejným časem 1:33  doběhly naše atletky Adéla Lehká a Anežka Střížková.  V kategorii 1. třídy dívek doběhla Anetka Majerovičová na 10. místě, v kategorii 2. třídy dívek se umístila na 5. místě Eliška Farská a v kategorii 2. třídy chlapců vybojoval Šimon Pavliš 13. místo.

Všem našim sportovcům gratulujeme za výbornou reprezentaci ZŠ Dolní Lánov.

Všechny výsledky najdete na: https://beh-harteckou-aleji.webnode.cz/vysledky/vysledky-2021/