Běh harteckou alejí

25. 06. 22

Ve čtvrtek 16. června se deset žáků naší školy zúčastnilo tradičního závodu Běhu harteckou alejí. Děti čekala trať v délce 1 km. Jednotlivé kategorie startovaly hromadně. Konkurence byla obrovská, závodilo přes 370 závodníků. Nechyběla výborná sportovní atmosféra. Naši sportovci dali do závodu vše a vybojovali si několik pěkných umístění do 10. místa. V kategorii dívek ze 4. třídy se na 2. místě umístila Anita Blažejová, na 9. místě Adéla Lehká. V kategorii chlapců ze 3. třídy vybojoval Dominik Kejzlar 4. místo a v kategorii dívek Eliška Farská 6. místo,  v kategorii dívek ze 2. třídy doběhla Sabina Hassmannová na 9. místě a v kategorii chlapců Filip Čejka na 11. místě. V kategorii dívek z 1. třídy doběhla Bára Lehká na 12. místě a v kategorii chlapců z 5. třídy vybojoval Valentýn Šmatár 10. místo.

Všem závodníkům gratulujeme za výbornou reprezentaci školy. Veliké poděkování patří i ostatním spolužákům a učitelkám ze školy, kteří přišli závodníky podpořit a dorazili na závody přes hartecký les pěšky. Půldenní sportovní zážitek si tak i závodníci zpestřili společným pěším výletem přes les do Dolního Lánova.