2. místo v okrskovém kole McDonald´s Cupu a postup do okresního kola

V pátek 19. dubna 2024 se osm vybraných dětí naší školy zúčastnilo okrskového kola fotbalového turnaje McDonald´s Cupu v Trutnově pro žáky z malotřídek. Hrálo se ve dvou skupinách po čtyřech týmech, každý s každým, a poté následovalo semifinále a finále.

Fotbalového turnaje jsme se zúčastnili poprvé a přijeli jsme s hlavním cílem, užít si hru a získat cenné zkušenosti do dalších let. Jaké však bylo milé překvapení, když se nám podařilo všechny zápasy ve své skupině vyhrát. Z prvního místa postoupily děti do semifinále, které vyhrály a radovaly se z postupu do finále.

Ve finále bojovaly proti silnému a zkušenému soupeři z Dolní Kalné. I zde to vypadalo nadějně. Děti hrály velmi bojovně a vytvořily si i několik pěkných akcí a gólových příležitostí. Ale na vítězství to nestačilo a naši hráči si nakonec vybojovali krásné překvapivé 2. místo celého turnaje a postup do okresního kola, které se bude konat 14. května.

Všem zúčastněným děkujeme za skvělou reprezentaci školy. Dále budeme pravidelně trénovat a v okresním kole bojovat o co nejlepší výsledek.