ČOKOLÁDOVÁ TRETRA Z MEZINÁRODNÍHO FINÁLE ZAMÍŘILA DO DOLNÍHO LÁNOVA

Ve středu 19. června 2019 bojovaly naše dvě žákyně na mezinárodním semifinále ,,Čokoládové tretry“ na Zlaté třetře v Ostravě. Byly zde nejúspěšnější závodnice z celé ČR, Slovenska a Polska. Našim holkám se velmi dařilo a ve velké konkurenci  podaly perfektní výkony v běhu na 100 m.  V semifinále se umístila Anita Blažejová na 10. místě, na postup do velkého finále ve velmi vyrovnaném boji soupeřek chybělo jen 5 setinek. Druhá naše závodnice Anežka Střížková vybojovala neuvěřitelné 2. místo a kvalifikovala se na druhý den do samotného super finále, kam postupovalo 8 nejrychlejších závodnic.

Ve čtvrtek 20. června proběhlo vrcholné ,,finále Čokoládové tretry“,v hlavním programu IAAF World Cahllenege Zlatá tretra Ostrava. Atmosféra samotného závodu byla skvělá. Anežka za bouřlivého povzbuzování přítomných diváků dokázala zvítězit. Stala se vítězkou mezinárodního atletického závodu a vyhrála tak hlavní trofej: ,,Čokoládovou tretru“. K neskutečnému výsledku ji gratuloval i samotný Jan Železný.

Našim závodnicím gratulujeme za vynikající reprezentaci školy.

Video: vítězný finálový běh Anežky Střížkové (pátá dráha) k nahlédnutí: zde

 

         

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *