Sportovní soutěže

6. místo Vít Waishaupt, 7. místo Michal Jindříšek

(Blažejová)

Běh zámeckým parkem Vrchlabí – 4.11.2015 – 18 žáků

Nejlepší výsledky – Klára Hančová 3. místo, Milan Blažej 4. místo, Barbora Svatá 4. místo, Patrik Tomíček 6. místo

(Blažejová)

Vánoční halový turnaj – 10.12.2016 – 12 žáků

4. – 5. místo                                                                                                                                                                                                                          (Blažejová)

Pohár podkrkonošských škol v běhu na lyžích –   Vejsplachy Vrchlabí – 17.února 2016 –  7 žáků

Milan Blažej – 4. místo, Patrik Tomíček  – 9. místo                                                                                                                                            (Blažejová)

Štafetový pohár – Trutnov – 4. Května 2016 (štafety smíšené  1. – 5. třída, 8 x 100 m, 8 x 200 m ) 16 žáků                                 (Blažejová)

Běh Harteckou alejí – Vrchlabí 3 – 14 žáků

Patrik Tomíček – 5. místo, Filip Zvírotský 6. místo, 7. místo Kamila Svatá, 8. místo – Eliška Vaňková, Kateřina Maisnerová, Klára Maxová                                                                                                                                         (Blažejová)

T-mobil olympijský běh – Vejsplachy Vrchlabí – 22.6.2016 – 18 žáků

Klára Maxová – 6. místo, Filip Zvírotský 6. místo, Adéla Hájková – 9. místo, Milan Blažej – 9.místo                                         (Blažejová)

„Česko sportuje“ – Olympijský víceboj