Projekty a soutěže

Naše škola je zapojena do projektu SPORTUJ VE ŠKOLE, pod záštitou AŠSK. Více informací: zde

Děti v rámci družiny pravidelně sportují a mají možnost vyzkoušet si různé sportovní  dovednosti a hry. Jak sportujeme? Můžete se podívat na těchto stránkách SPORTUJ VE ŠKOLE: https://www.sportujveskole.cz/inspiruj-se/jak-na-pohyb-zabavou/

ŠABLONY II – ZVÝŠENÍ A ZLEPŠENÍ
KVALITY VÝUKY NA ZŠ A MŠ DOLNÍ
LÁNOV 222
CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_063/0010794
je spolufinancován Evropskou unií.
Zlepšení a zvýšení kvality vzdělávání a výsledků dětí a žáků v klíčových kompetencích.
Celková výše podpory: 871 260,-Kč
EVROPSKÁ UNIE
Evropské strukturální a investiční fondy
OP Výzkum, vývoj a vzdělávání

20170907_132408

Projekt  – Etická výchova – realizován za finanční podpory Královéhradeckého kraje

V letošním školním roce 2016/2017 jsme obdrželi dotaci z Krajského úřadu Královéhradeckého kraje na „Etickou výchovu ve školách“. Všichni cítíme, že je potřeba děti více učit vzájemné spolupráci, komunikaci, vzájemné pomoci, ale také hodnocení nejen druhých. Po celý rok budeme zpracovávat projektové dny, navozovat různé situace.

Těšíme se na činnosti.

logo_colour_pantone_2

Projekt – Škola se účastní projektu „Ovoce a zelenina do škol“

ovoce_do_skol