Ohlédnutí za kurzem lyžování a snowboardingu

Jako každoročně i letos se uskutečnil pro naše žáky ze ZŠ a  děti z MŠ kurz lyžování a snowboardingu ve Skiareálu Kněžický vrch Vrchlabí. Kurz proběhl v termínu od 22. ledna do 26. ledna 2018. Výcviku se celkem zúčastnilo 21 žáků ZŠ a 10 dětí z MŠ. Po celou dobu nám počasí přálo. Sněhové podmínky byly výborné, takže jsme si celý týden skvěle užili. Děti byly z lyžování a snowboardingu nadšené a během týdne udělaly obrovský pokrok. Chtěli bychom tímto poděkovat i paní Waishauptové, která s námi byla po celou dobu kurzu a s velkou ochotou nám pomáhala.

za ZŠ a MŠ Dolní Lánov, Anita Blažejová

 

Odkaz na fotky z kurzu lyžování a snowboardingu : http://hory200.rajce.idnes.cz/Kurz_lyzovani_a_snowboardingu_ZS_Lanov_a_Dolni_Lanov_se_Snowshool_Jiresu_Vrchlabi_22.1.2018/\

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *