Mimořádné opatření

Vláda s platností od 14. 10. 2020 zakazuje účast žáků ZŠ v prezenční výuce. Od středy tedy přechází všichni žáci školy na distanční výuku, v provozu nebude ani školní družina.

Vážení rodiče,

od zítřka (14. 10. 2020) se naši žáci budou vzdělávat distančně. Rozdíl od jarní distanční výuky je v tom, že tentokrát je vzdělávání povinné.

Online vzdělávání začneme od pondělí 19. 10. 2020. – Do té doby Vás prosíme, NAINSTALUJTE ŽÁKŮM DO PC, NOTEBOOKŮ ČI CHYTRÝCH TELEFONŮ PROGRAM (APLIKACI) K ONLINE SPOJENÍ – MICROSOFT TEAMS.

Online výuka bude probíhat přes Microsoft Teams, který lze nainstalovat na všech zařízení (tablet, chytrý telefon, notebook, stolní počítač). Jedinou podmínkou je přístup k internetu.

Na Vaše emaily Vám budou během zítřka odeslány přihlašovací údaje a návod k instalaci.

(Ti, co využívali online výuku na jaře MAJÍ PŘIHLAŠOVACÍ ÚDAJE STEJNÉ – nemusí už nic instalovat!)

První schůzka proběhne v pondělí (viz. rozpis níže) a bude POUZE PRO RODIČE. Zde se budeme domlouvat na rozvrhu online výuky.

1. ročník17:00 hod.
2. ročník17:30 hod.
3. ročník17:00 hod.
4. ročník17:15 hod.
5. ročník17:45 hod.

V období od 26. 10. 2020 do 1. 11. 2020 budou PODZIMNÍ PRÁZDNINY (nebude probíhat online výuka).

Dne 2. 11. 2020 by se mělo jít normálně do školy. (V případě, že by i nadále byla zakázána prezenční výuka, budeme Vás informovat co dál.)

Přejeme Vám pevné nervy doufáme, že to všichni společně zvládneme.

Tým neohrožených žen 😊

(Mgr. Lucie Koniková, Mgr. Petra Půlpánová, Mgr. Lenka Gažiková, Mgr. Zuzana Judová a další.)